ebook (pdf):

„Moc ukryta w koktajlach”
już dostępny!

Znajdziesz w nim:

 

1. Wszystko co trzeba wiedzieć o przyrządzaniu i korzystaniu z koktajli, by czerpać z nich maksimum korzyści dla siebie.
2. Spis produktów do miksowania koktajli z podziałem na 3 ważne grupy, z których każda spełnia inne zadanie podstawowe.
3. 28 różnorodnych przepisów (na 4 tygodnie miksowania!), które mam nadzieję i Tobie posmakują tak samo, jak smakują mi. Wśród nich znajdziesz koktajle bardziej pożywne i sycące, bardziej detoksykujące czy orzeźwiające itp. w różnych kompozycjach. Ale każdy z nich będzie niezwykle zdrowy dla Twojego ciała i zachowania równowagi kwasowo-zasadowej.

4. Dowiesz się jakie szczególnie korzyści przynoszą poszczególne z nich oraz np. jak wybierać blender jeśli go jeszcze nie masz.Jestem pewna, że gdy przyrządzisz proponowane koktajle – rozbudzi się Twoja kreatywność i stanie się zupełnie łatwe przyrządzanie ich z tego, co akurat masz w domu i w zależności od potrzeb lub ochoty w danej chwili na jakiś smak bądź coś lżejszego, sycącego czy orzeźwiającego.

Dlatego jeśli nie masz wprawy w miksowaniu koktajli z wykorzystaniem warzyw (głównie liści) – po prostu zrób wszystkie przepisy, które znajdziesz w e-booku.
Zobaczysz, że Twoja wyobraźnia zostanie rozbudzona, zaczniesz bez problemu komponować swoje zdrowe miksy i już nigdy nie będziesz potrzebować żadnych pomysłów ani inspiracji od innych.

Przed nami 3 najlepsze miesiące na codzienne picie koktajli – SKORZYSTAJ Z TEGO CZASU by doładować baterie i zadbać o urodę. Pijąc koktajle codziennie zauważysz jak Twoja skóra zacznie się robić coraz ładniejsza, a metabolizm i samopoczucie będą się poprawiały. Zabieraj ze sobą porcję koktajli w szklanym termosie lub butelce do pracy. I OBSERWUJ EFEKTY w samopoczuciu i wyglądzie! Zaufaj mi.

E-book jest dostępny wyłącznie w formie elektronicznej w formacie PDF (53 strony).
Ponieważ przepisy na koktajle nie są skomplikowane – łatwo z takiej formy korzystać, bez konieczności zabierania ze sobą laptopa do kuchni.
Jednocześnie, dzięki temu, możliwa jest cena – 12zł.

 

Aby zakupić e-booka trzeba wysłać przelew
w wysokości 12zł na mój numer konta:

Beata Sokołowska
72 1140 2004 0000 3802 6975 9361

w tytule przelewu wpisując: 
ebook plus adres e-mail na, który ma zostać wysłany e-book.

Do przelewów zagranicznych kod BIC/SWIFT banku: BREXPLPWMBK
nr rachunku z IBAN: PL72 1140 2004 0000 3802 6975 9361

W ciągu jednego dnia roboczego od wpływu przelewu na konto – na podany w tytule przelewu adres e-mail zostanie wysłany plik PDF „Moc ukryta w koktajlach”.
Sprawdzaj też folder spam, bo ustawienia niektórej poczty lokują maile z nieznanych adresów w tym folderze.

Jeśli będą pytania – proszę je wysyłać na adres:
alkalicznystylzycia@gmail.com

Na zdjęciu poniżej: pikantny koktajl śródziemnomorski, posmak anyżu, szpinakowo selerowa słodycz, poranek czekoladowo kawowy. Wszystkie koktajle zawierają zielone, które jest ich bazą.

 

Blog alkaliczny styl życia nie jest jedną z tysięcy stron informacyjnych. Przeciwnie. To blog, na którym w oparciu o współczesną wiedzę, badania, analizy stylu życia ludzi żyjących w najwyższej formie oraz liczne osobiste doświadczenia i przemyślenia autorki, powstają treści użyteczne i praktyczne. Ich wdrażanie daje szybkie efekty. To potrzeba czasów i każdego z nas by cieszyć się ładnym wyglądem, szczupłą sylwetką, dobrą formą i zdrowiem.