TEST na niedobory

Wypełnij test i sprawdź jakich składników mineralnych oraz witamin najprawdopodobniej brakuje w Twoim organizmie. Wypełnienie testu zajmuje zaledwie kilka minut, a wynik otrzymujemy od razu.

ROZPOCZNIJ TEST >>>

Różnorodne dolegliwości, nasze samopoczucie często świadczą o niedoborach. Sprawdź czego może Ci brakować (uzyskany wynik możesz wysłać na swój email).

A jeśli pojawią się niedobory?

 I. Jedz zdrowo, różnorodnie, alkalicznie (z dużą ilością warzyw).
II. Pij wodę najlepiej alkaliczną antyoksydacyjną ona jest dobrze wchłaniana i szybko dociera do krwi. Tylko dzięki dobremu nawodnieniu składniki odżywcze są dobrze rozprowadzane bo one transportowane są z wodą (krew).
III. Uzupełnij dietę w suplementy (im bardziej naturalne tym lepiej). Po kilku tygodniach suplementacji powinna być poprawa w samopoczuciu. Jeśli nie wiesz z jakich suplementów skorzystać, co wybrać, napisz do mnie na maila:
alkalicznystylzycia@gmail.com
wysyłając mi swój wynik (screen z ekranu lub wynik z maila jeśli masz).
IV. Jeśli chcesz by organizm optymalnie wykorzystał wszystko co dostarczasz mu z pożywieniem i suplementami zrób gruntowny detoks, który czyści złogi jelita cienkiego i grubego, a w raz z tym poprawia wchłanianie składników odżywczych.
witaminy3

2-stopka-blog

Blog alkaliczny styl życia nie jest jedną z tysięcy stron informacyjnych. Przeciwnie. To blog, na którym w oparciu o współczesną wiedzę i badania, analizę stylu życia ludzi żyjących w najwyższej formie oraz liczne osobiste doświadczenia i przemyślenia autorki, powstają treści użyteczne i praktyczne. Ich wdrażanie szybko przynosi efekty – potrzeba czasów i każdego z nas by cieszyć się szczupłą sylwetką, dobrą formą, ładnym wyglądem i zdrowiem.

 

Subskrybuj bloga by dostawać powiadomienia o najnowszych wpisach i wydarzeniach na swój email..