W sklepie OZONEO, dla Sympatyków alkalicznego stylu życia, do 20 lutego 2017r. zniżka 5% na wszystkie jonizatory wody.  Aby skorzystać z rabatu – podczas składania zamówienia, w wyznaczonym polu w koszyku należy wpisać

 kod kuponu rabatowego: 35002

 

Zakupy w OZONEO TUTAJ

Wybór urządzeń jest duży: jonizatory przenośne, stacjonarne oraz jak bidon alkamode i dzbanek alkalizujący. O właściwościach wody zjonizowanej pisałam w zakładce:

Woda alkaliczna – zalety, skąd ją wziąć?

Przede wszystkim woda alkaliczna lepiej nawadnia, 
lepiej dotlenia, lepiej usuwa toksyny no i dzięki ujemnemu potencjałowi redox jest bardzo silnym antyoksydantem. Jej właściwości antyoksydacyjne przewyższają działanie takich antyoksydantów jak wit. C, E itd. Osoby, które zaczynają pić wodę alkaliczną w odpowiedniej ilości i w odpowiedni sposób (małymi łyczkami, pół godziny przed posiłkiem i 2 godziny po posiłku, w ilości ok. 30ml na kg wagi ciała) dość szybko odczuwają pozytywne efekty jej działania. 
Pisałam artykuł o najważniejszych zaletach picia wody alkalicznej tutaj: 10 powodów, dla których warto pić wodę alkaliczną.
 
Jonizatory przenośne dostępne w OZONEO są wykorzystane w filmikach poniżej:

 

 

Subskrybuj bloga i pobierz bezpłatny e-book "6 zasad dla szczupłej sylwetki"

Zapisując się na listę wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, której potrzebuję aby móc wysyłać do Ciebie maile. Więcej w Polityce Prywatności.

 

Moje książki w księgarni (duży rabat):