Książki

 

historia“Historia wewnętrzna” Giulia Enders

Cytat z okładki “Jeśli pragniemy dobrze się czuć we własnym ciele, żyć długo i szczęśliwie, mamy w tym dziele wspaniałego sojusznika: swoje jelita! Ale pod warunkiem, że chcemy o nie rozsądnie zadbać”
TAK – czystość w układzie pokarmowym, brak grzybów, pasożytów, dobra flora bakteryjna – są absolutną podstawą i zdrowia i tego jak wyglądamy.
Polecam lekturę książki (napisana lekko) i program GRUNTOWNY DETOKS, który prowadzę w oparciu o połączenie odżywiania z suplementacją, a którego wynikiem jest zaprowadzenie porządku i w jelitach i w całym organizmie poprzez kompleksowe oczyszczenie z gromadzonych latami toksyn.

 

 

SPEKTRUM Dean Ornish

Książka zadowoli każdego, kto szuka informacji w temacie badań dotyczących wpływu odżywiania, stylu życia na zdrowie i zdrowienie. Autor przytacza szereg badań prowadzonych w klinikach na pacjentach.

 

 

 

“Śmiertelni, nieśmiertelni” Ken Wilber

Książka, która w mojej ocenie odmienia nas, nasz sposób widzenia świata, nasze podejście do problemów i wiele więcej.Jest zapisem historii dwojga kochających się ludzi.
To jedyna książka, którą czytałam w całości 3 razy i na pewno wrócę do niej po raz czwarty.
Opisywana jako “prawdziwa opowieść o życiu, miłości, cierpieniu, umieraniu i wyzwoleniu”. Tym właśnie była też dla mnie.