Oczyszczanie dla kobiet to program, który przygotowałam kładąc nacisk szczególnie na wzmacnianie energii, poprawę trawienia, regenerację układu trawiennego oraz odżywienie organizmu w prosty, ale bardzo wartościowy sposób, sprzyjające eliminacji z organizmu toksyn.

Program jest dostępny w formie kursu online. Trwa łącznie 12 dni: 3 dni przygotowania (rozpoczynają proces oczyszczania), 7 dni detoksu i 2 dni zakończenia. Jeśli miałabyś ochotę go wydłużyć – możesz to zrobić. Wydłuż wtedy środkową, 7-dniową fazę np. do 8,9, 10 dni.

Zalety oczyszczania dla kobiet

Oczyszczanie wykorzystuje moc naturalnych składników pożywienia, aby:

  • wzmocnić Twoją energię witalną
  • zadbać o Twoją równowagę hormonalną
  • odżywić komórki Twojego ciała (zawiera bardzo odżywcze elementy, które są łatwo przyswajane przez organizm)
  • zadbać o Twój układ trawienny, jego odciążenie i regenerację poprzez proste jedzenie usprawniające trawienie i przyswajanie składników odżywczych oraz dodatkowe elementy dbające o:
  • przyjazną florę bakteryjną Twoich jelit
  • regenerację śluzówek

To tylko niektóre zalety. Prawdopodobnie będziesz się czuła podczas tego oczyszczania rewelacyjnie i odnowisz swoje zasoby na dłużej. Niektóre z elementów programu polecam stosować po jego zakończeniu. Zwłaszcza w okresach, kiedy czujesz brak sił lub wyczerpanie. Powinny dużo zmienić.

Więcej przeczytasz klikając w poniższy link:

To program oczyszczania, podczas którego nie będziesz czuła osłabienia ale wzmocnienie.

Jest dobry na każdą porę roku. Może być nawet przeprowadzony zimą.

Doceniają go kobiety, które czują zmęczenie lub nawet wyczerpanie. Oczyszczenie z toksyn przy jednoczesnym zadbaniu o lekkie, ale odżywcze posiłki potrafi wtedy działać cuda.

Wspaniale czuły się na nim dziewczyny mające problemy z trawieniem.

Tego programu nie opisałam w książce. Żałuję, ale niestety wymyśliłam go później (już po publikacji książki).

Dotychczas zrobiło go około 300 kobiet. Dziewczyny chętnie do niego wracają, bo daje świetne efekty i samopoczucie, a nie osłabia i nie wywołuje dolegliwości tak jak detoks warzywno-owocowy w pierwszych dniach. Właściwie nie ma też przeciwwskazań, o ile nie masz zaleconej specjalnej diety przez lekarza.

Przykładowe opinie

 

Ściąga zdrowych zakupów

Wygodna, w tabelkach – ułatwi Ci dbanie o różnorodność i równowagę kwasowo-zasadową. Na zdrowie <3

 

Moje książki teraz jako ebooki w formacie pdf: