W KILKU KROKACH
ZMIEŃ NIEKORZYSTNE
PRZEKONANIA
I POCZUJ DOBRE
EMOCJE

Termin kursu: opcja bez terminu – patrz niżej cennik

Przekonania to inaczej nasze nawyki myślowe

W jaki sposób myślisz o sobie, możliwościach, swoim życiu, umiejętnościach itd.? Czy znane Ci są przekonania typu: „nie poradzę sobie”, „inni mają łatwiej”, „jestem leniwa/-y”, „jak zwykle mam pecha”, „nie wyzdrowieję”, „nie dam rady schudnąć”, „to jest dla mnie za trudne”, „nie jestem wystarczająco mądra/-y”…. To tylko przykłady. Ale udowodnione jest, że przekonania wpływają na naszą rzeczywistość. Udowodnione jest także, że kiedy zmieniamy przekonania – zmieniamy tę rzeczywistość czyli swoje życie. Czy znasz kogoś, komu większość rzeczy się udaje? Jeśli poznałabyś sposób myślenia tej osoby o sobie – z całą pewnością m.in. charakteryzowałby się on pewnością siebie i wiarą we własne możliwości. A takie i inne postawy wynikają z przekonań. Przekonania potrafią działać jak samospełniająca się przepowiednia. Warto jest nauczyć się jak świadomie zarządzać tym co mamy w głowie.

W 7 modułach nauczysz się

⇒ Jak zmieniać przekonania by wspierały one Twoje cele i zmianę nawyków.

⇒ Rozpoznawać ograniczające przekonania i korzystać z narzędzia o udowodnionej skuteczności, aby zmieniać je w sposób trwały, racjonalny i efektywny.

⇒ Osiągać spokój w emocjach w przeciągu 20 minut.

⇒ Myśleć w taki sposób, który będzie sprzyjał Twojej samorealizacji i pozytywnie wpływał na poczucie szczęścia.

⇒ Myśleć w sposób, który będzie wspierał Twoje zdrowie i Twoje dobre samopoczucie.

⇒ Bardziej świadomie tworzyć swoje życie, zamiast tylko reagować na to, co Ci się przydarza.

Nie ma mowy o żadnym magicznym myśleniu czy nierealnych afirmacjach. Tylko racjonalne myślenie, które Twój umysł może zaakceptować, a w efekcie wpłyniesz na powstanie nowych struktur neuronowych w mózgu, co z kolei wpłynie na jakość Twojego życia.

Ograniczające przekonania 

Zamień na zdrowe. Czyli takie, które wspierają Twoje dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne, Twoją samoocenę i realizację Twoich celów.
Krotko o tym co to są ograniczające przekonania.

Czy wiesz, że

Osoby osiągające sukcesy mają przekonania, które wspierają ich działania, choć wcale nie muszą umieć i wiedzieć więcej od Ciebie. To nasze przekonania wpływają na podejmowane działania, ich skuteczność i realizację postanowień.

Zmieniając ograniczające przekonania

Jesteś skuteczny

w swoich działaniach, realizowaniu swoich celów i podjętych postanowień.

Radzisz sobie lepiej

ponieważ inaczej patrzysz na pojawiające się problemy i rozwiązania.

Zyskujesz spokój

ponieważ masz większy dystans do efektów swoich działań.

Masz więcej energii

ponieważ nie zatruwasz się myślami, które Ci ją odbierają.

Zmieniasz nawyki

z łatwością ponieważ przekonania stoją u ich podstaw.

Twoje zmiany są trwałe

ponieważ zmiana na poziomie przekonań jest trwalsza niż na poziomie zachowań.

Tajemnicą zmiany jest skupienie

swojej energii nie na walce ze starym

ale na budowaniu nowego

SOKRATES

Kurs jest dla Ciebie jeśli

Chcesz wzmocnić samoocenę, poczucie własnej wartości i wiarę w siebie.

Chcesz przestać odkładać na później realizację ważnych dla siebie postanowień.

Chcesz mieć więcej satysfakcji i zadowolenia ze swojego życia.

Informacje o kursie

KURS ONLINE

Kurs w całości odbywa się online. Wystarczy mieć dostęp do internetu aby z kursu korzystać. Kurs jest na specjalnej platformie do, której otrzymujesz login i hasło.

MATERIAŁY

Kurs zawiera krótkie filmy, nagrania audio każdej lekcji, transkrypcje nagrań, ćwiczenia, materiały dodatkowe. Możesz je pobrać na dowolny nośnik by było Ci łatwo z nich korzystać.

v

WSPARCIE

W zależności od opcji (vip, plus lub pakiet) otrzymasz w cenie 2 konsultacje indywidualne online lub udział w warsztatach stacjonarnych lub  dostęp do grupy na Facebooku.

i

LOGICZNY PROCES

Moduły w kursie są ułożone tak, aby ułatwiać naukę. Mają właściwą kolejność a to czego uczysz się na początku kursu przydaje się w dalszych częściach. Krok za krokiem – dlatego codziennie uzyskujesz dostęp do jednej (kolejnej) lekcji.

Kurs dzień po dniu

1

Moduł 1 Przekonania, emocje, zachowania

W tym module dowiesz się skąd się wzięły przekonania. Jak wpływają na nasze emocje i zachowania. Dowiesz się dlaczego są to nawyki. Dowiesz się też, które przekonania Ci nie służą i co możesz z nimi zrobić.

2

Moduł 2 Etykiety

W tym module nauczysz się czy sposób w jaki myślisz o sobie Ci służy. Zidentyfikujesz etykiety, którymi się posługujesz oraz to czy są one prawdziwe. Nauczysz się jak podejść do nich racjonalnie.

3

Moduł 3 Tak ale…

W tym module poznasz wewnętrznego sabotażystę swoich działań. Dowiesz się co z nim robić, aby zminimalizować jego wpływ na swoje życie.

4

Moduł 4 Akceptacja siebie

W tym module nauczysz się co oznacza akceptacja siebie. W odniesieniu do poprzednich modułów dowiesz się jaki wpływ na akceptację mają Twoje przekonania.
 

5

Moduł 5 Zmiana przekonań cz. 1

W tym module poznasz, którymi przekonaniami warto się zająć i dlaczego. Poznasz proces według, którego przebiega sposób w jaki funkcjonuje każdy człowiek i nauczysz się jak identyfikować niekorzystne dla Ciebie myśl.
 

6

Moduł 6 Zmiana przekonań cz. 2

W tym module nauczysz się jak zastępować „niezdrowe” przekonania takimi, które będą wspierały Twoje działania i osiąganie Twoich celów. Nauczysz się konstruować przekonania racjonalne (nie mające nic wspólnego z afirmacjami i nierealistycznym optymizmem).
 

7

Moduł 7 Zmiana przekonań cz. 3

W tym module dowiesz się jak to wszystko połączyć. To podsumowanie pracy i wytycznych, których regularna praktyka przez kilka minut dziennie wpłynie na Twoją skuteczność, zmianę nawyków, realizację postanowień, poczucie szczęścia, wzrost samooceny itd.
 

8

Moduł 8 Podsumowanie

Ten moduł to moduł dodatkowy. Znajdziesz w nim check listę dotyczącą tego o czym pamiętać. Znajdziesz tu także polecaną literaturę i filmy.

Cennik

PAKIET

937 zł

887 zł

 

  • Kurs online + warsztaty
    Dostęp do kursu online i udział w cyklu 5 warsztatów online: Uwolnij się od ograniczających przekonań. 

VIP

627 zł

577 zł

  • Kurs + konsultacje online
    W cenie 2 x 1 godz. indywidualna konsultacja przez Skype*.

PLUS

187 zł

 

  • Kurs do samodzielnej realizacji

* do wykorzystania w trakcie 4 tygodni od zakupu kursu. Składając zamówienie wpisz KONIECZNIE swój numer telefonu. Zadzwonię do Ciebie w ciągu 3-5 dni i uzgodnimy termin konsultacji. To ważne, bo z mailami jest różnie (wpadają do spamu, są odrzucane przez serwer itp.).

Nazywam się Beata Sokołowska i będę Ci towarzyszyła w zmianie ograniczających przekonań.

Pracując na co dzień z ludźmi widzę jak sposób myślenia wpływa na to jak się czujemy. Jak zmiana podejścia i przekonań wpływa na zmianę samopoczucia i skuteczności podejmowanego działania. Jak myśli wspierają zmianę nawyków, albo odwrotnie – sabotują nasze postanowienia. Jednocześnie wiem na pewno, że przekonania można zmienić. Można wybrać, zdecydować w jaki sposób myślimy. Można sposób myślenia korzystny utrwalić na tyle aby przebiegał automatycznie, bez naszego wysiłku. TO JEST UDOWODNIONE, stało się także moim doświadczeniem. Tym chcę się dzielić z Tobą i nauczyć Cię jak to osiągnąć.

Ja w mediach

Masz pytania? Napisz do mnie.

8 + 1 =

Wysyłając maila wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Twoja zgoda jest mi potrzebna abym mogła odpowiedzieć na Twoją wiadomość.