Kontakt

Dostaję wiele maili. Kiedyś odpowiadałam na wszystkie, ale już nie jestem w stanie indywidualnie odpisywać na każde pytanie. Mimo to dziękuję za każdy email. Być może będę mogła pomóc nagrywając na temat Cię interesujący podcast, albo robiąc wpis lub live na Facebooku…

Jeśli potrzebujesz indywidualnej konsultacji – zapisz się:
https://beatasokolowska.pl/konsultacje/

WSPÓŁPRACA

Wpisz proszę w temacie maila słowo „współpraca„. Jestem otwarta na różne propozycje (artykuły, warsztaty, konferencje, inne przedsięwzięcia). Porozmawiajmy.

WSPÓŁPRACA KURSY ONLINE

Jeśli masz bloga, stronę, fan page i szukasz sposobu aby czerpać z niego dochody – napisz do mnie. Mam dla Ciebie korzystną propozycję. W pełni zautomatyzowaną (w systemie afiliacyjnym) i prostą do wdrożenia.


Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Twoja zgoda jest mi potrzebna abym mogła odpisać na Twój e-mail. Więcej informacji w Polityce prywatności.

[wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę."]

NEWSLETTER

Subskrybuj bloga i pobierz bezpłatny e-book "6 zasad dla szczupłej sylwetki"

Zapisując się na listę wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, której potrzebuję aby móc wysyłać do Ciebie maile. Więcej w Polityce Prywatności.