OCZYŚĆ ORGANIZM W 14 DNI BY CZUĆ SIĘ ZDROWO I MŁODO

Termin: DOSTĘPNY

Jakich korzyści możesz się spodziewać

Pozbycie się z organizmu toksyn i przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej.

Wzrost energii, odzyskanie pełni sił, poprawa samopoczucia, jakości snu i wypoczęte ciało.

Poprawa formy psychicznej (lepszy nastrój i wzrost siły wewnętrznej) i zdolności umysłowych – pamięci, koncentracji, procesów myślenia.

Przywrócenie prawidłowego działania układu pokarmowego, wzmocnienie układu odpornościowego, ustąpienie różnych dolegliwości.

Zyska uroda – skóra wygładzi się, nabierze jędrności i ładnego koloru a oczy blasku. Rysy złagodnieją, poprawi się elastyczność skóry. Ciało straci kilka kilogramów.

NAZYWAM SIĘ BEATA SOKOŁOWSKA

• Po pierwsze i najważniejsze jestem dojrzałą kobietą i pierwsze pół wieku za mną.  

• Jestem autorką 2 bestsellerów: „Alkaliczny styl życia” i „Alkaliczny detoks„.

• Ponad 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy książek.

Ponad 6 tysięcy osób wzięło udział w organizowanych przeze mnie detoksach. W ciągu 3,5 roku ponad 300 osób zrobiło ze mną detoks specjalistyczny

• Moje wykształcenie to 11 lat studiów związanych z kompleksowym podejściem do zdrowia: 5 lat psychologii, studia podyplomowe coachingu zdrowia oraz AWF.

• Mam za sobą 20 lat doświadczeń w detoksie i zmianie (nawyków, stylu życia, przekonań i in.)

• Od ponad 5 lat prowadzę dla Was  bloga.

MOJE KSIĄŻKI

Kilka lat młodziej w dwa tygodnie

Cześć 🙂

Posłuchaj i dowiedz się jak zorganizowane jest oczyszczanie, dlaczego warto je zrobić i co uzyskujesz przy zakupie kursu. A potem podejmij decyzję!

14 dniowe oczyszczanie organizmu to detoks warzywno-owocowy w trakcie, którego dochodzi do silnej regeneracji całego organizmu (oparty jest o odżywianie endogenne). Cały kurs oczyszczania odbywa się online. Uzyskujesz dostęp do materiałów na okres 6 miesięcy. Pod potrzeby kursu założona jest zamknięta grupa na Facebooku. Będziemy tam razem. To miejsce, w którym można się dzielić doświadczeniami i wyjaśniać wątpliwości. W trakcie 2 tygodni wspólnego oczyszczania będę dostępna w tej grupie codziennie i odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Program miał już 8 edycji jako „wspólna ODNOWA w 14 dni”. Przystąpiło już do niego ponad 4000 osób. Być może jesteś jedną z nich i zastanawiasz się czy w takim razie ten kurs jest dla Ciebie. Cóż, kurs jest dla tych osób, które nie chcą przeprowadzać oczyszczania same. Które zyskują więcej kiedy są w grupie. Bycie razem, choć wirtualnie, jest ogromnym wsparciem i dodaje energii. Ale czy to jest Ci potrzebne – wiesz tylko Ty.

Otrzymujesz

Program obejmuje

Moduł 1 Co warto zrobić przed oczyszczaniem

W tym module dowiesz się co i dlaczego warto zrobić zanim przystąpisz do oczyszczania. I jak wzmocnić swoją motywację aby zakończyć oczyszczanie z sukcesem.

Moduł 2 Odżywianie przed oczyszczaniem

W tym module poznasz jak wygląda dietetyczne przygotowanie do oczyszczania. Z jedzenia jakich produktów trzeba zrezygnować a o jedzenie jakich zadbać tak aby organizm został dobrze przygotowany do rozpoczęcia detoksu.

Moduł 3 Harmonogram

W tym module zapoznasz się z harmonogramem całego oczyszczania i harmonogramem dziennym – aby móc go dostosować do swoich warunków.

Moduł 4 Dieta podczas oczyszczania

W tym module znajdziesz listy produktów, z których możemy korzystać podczas oczyszczania. Dowiesz się również, które składniki diety oczyszczającej są obowiązkowe, a które możesz pominąć lub zastąpić.

Moduł 5 Warunki sprzyjające oczyszczaniu

W tym module poznasz co jeszcze jest niezbędne aby zoptymalizować przebieg oczyszczania i jak jeszcze można wspomagać jego proces.

Moduł 6 Sposoby radzenia sobie

W tym module dowiesz się jak sobie radzić z ewentualnymi dolegliwościami oraz jak zadbać o swój komfort.

Moduł 7 Menu i przepisy

W tym module znajdziesz przykładowe menu i przepisy. Nauczysz się w jaki sposób możesz zmodyfikować menu aby było jak najlepiej dla Ciebie (biorąc pod uwagę, które produkty najbardziej lubisz i co będzie Ci najłatwiej przygotować)

Moduł 8 Jak zakończyć oczyszczanie

W tym module poznasz zasady prawidłowego zakończenia oczyszczania. Dowiesz się również jak zadbać o to by na długo utrzymać efekty oczyszczania.

Dostępny do samodzielnej realizacji

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Cennik

39 zł

 

Detoks warzywno-owocowy do samodzielnego przeprowadzenia

Cennik

127 zł

 

Termin wspólnego oczyszczania (grupa na Facebooku):

aktualnie tylko zapisy na listę zainteresowanych

Często zadawane pytania:

Czy to jest ten sam detoks co w książce?

Tak. Program tego detoksu jest opisany w książce. Był realizowany również przez 8 edycji jako wydarzenie na Facebooku pod hasłem „odnowa w 14 dni”. Jeśli zastanawiasz się czy przystąpić do wspólnego oczyszczania – to odpowiedz sobie na pytanie czy zależy Ci na tym aby robić detoks wspólnie z grupą (dot. detoksu w grupie – pod potrzeby oczyszczania jest na Facebooku zamknięta grupa tylko dla jego uczestników). W czasie 14 dni oczyszczania także ja będę dla Ciebie dostępna w grupie. Bycie w grupie jest wsparciem, ale do Ciebie należy odpowiedź czy tego potrzebujesz. Dodatkowo program grupowy będzie uzupełniony o spotkania na LIVE w grupie na FB w trakcie oczyszczania (sesje O&A), przepisy, szczegółowy harmonogram + niespodziankę 🙂

Jeśli nie odpowiada mi termin to czy mogę zrobić oczyszczanie w innym terminie?

Dostęp do kursu otrzymujesz na 6 miesięcy (dot. programu w grupie) licząc od daty udostępnienia materiałów (około tygodnia przed rozpoczęciem oczyszczania). Jeśli zatem termin oczyszczania Ci nie pasuje, możesz zrealizować go w dogodnym dla siebie terminie w trakcie tych 6 miesięcy. Moja aktywność w grupie na Facebooku ograniczona jest do terminu kursu, ale grupa zostaje. Myślę więc, że możesz także liczyć na wsparcie osób będących w grupie nawet po zakończeniu oficjalnego terminu wspólnego detoksu.

Na czym polega taki kurs online?

Kurs obejmuje kilka modułów tematycznych wymienionych w programie i koniecznych do efektywnego przejścia przez oczyszczanie. Po zakupie kursu na tydzień przed jego rozpoczęciem otrzymasz dostęp do materiałów (dot. tylko programu w grupie). Aby z nich skorzystać wystarczy dostęp do internetu. W materiałach znajdują się pliki pdf, krótkie filmy i/lub nagrania. Kurs obejmuje między innymi przepisy, harmonogram, listę produktów itp.. Zakupując kurs uzyskujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. Możesz tam dzielić się doświadczeniem i rozwiewać swoje wątpliwości. W trakcie oczyszczania będę odpowiadała w grupie na Twoje pytania. Uzyskasz w ten sposób maksimum możliwego wsparcia.

Czy w trakcie oczyszczania będę głodna?
W pierwszych dniach programu możesz odczuwać głód. Detoks oparty jest o dietę nie przekraczającą 800 kalorii, co nie wystarcza na pokrycie potrzeb organizmu. Dodatkowo odżywianie obejmuje tylko warzywa, owoce, zioła i przyprawy. Jednakże nasz organizm jest przystosowany do okresów czasowego „głodowania” i po około 3-4 dniach ośrodek głodu wyłączany jest przez podwzgórze. Od tego momentu przeważająca większość osób nie odczuwa głodu. Ale istnieje możliwość, że będzie inaczej (jest to kwestia indywidualna).
Czy są jakieś przeciwwskazania do detoksu? Czy mogę zrobić oczyszczanie kiedy przyjmuję leki?
Program oczyszczania nie jest dla Ciebie jeśli: jesteś w ciąży lub karmisz piersią; masz niedowagę; cierpisz na depresję; Twój organizm jest wycieńczony chorobą, wyczerpany bądź niedożywiony; jesteś przeciążona fizycznie lub psychicznie; przyjmujesz leki na krzepliwość krwi; cierpisz na bulimię. Jeśli jesteś przewlekle chora, stale przyjmujesz leki możesz zrobić detoks wyłącznie pod opieką lekarza. Detoks uruchamia siły samouzdrawiania organizmu, ale konieczna jest kontrola i dostosowanie dawek przyjmowanych leków (co można zrobić wyłącznie w porozumieniu ze swoim lekarzem) i wzięcia pod uwagę szczególnych przeciwwskazań żywieniowych w przypadku różnych chorób (o czym również decyduje lekarz).
Co jeśli nie mam profilu na Facebooku i na czym polega wsparcie w grupie na FB? (dot. tylko programu w grupie)
Nie musisz uczestniczyć w grupie na Facebooku aby zrobić oczyszczanie. Udział w grupie na Facebooku nie jest obowiązkowy i jest czymś ekstra. Bycie w grupie osób idących w podobnym kierunku zawsze jest wsparciem i dodatkową inspiracją. W grupie można również pytać (jeśli jakieś pytania się pojawią) i dzielić się wedle swoich potrzeb. Osobiście bardzo lubię energię takiej grupy i w trakcie kursu będę tam dla Ciebie dostępna codziennie. Jeśli nie masz profilu na FB bo nie chcesz być rozpoznawalna w mediach społecznościowych – możesz założyć profil pod pseudonimem i bez zdjęcia. Ale przypominam, że nie jest to obowiązkowe aby skorzystać z kursu.
Czy produkty na oczyszczanie są łatwo dostępne i czy są drogie?
Produkty, z których będziemy korzystać są dostępne w większości sklepów spożywczych w Polsce. Warzywa i owoce, z których będziemy korzystać to są niedrogie produkty i śmiało mogę powiedzieć, że dieta oczyszczająca jest zdecydowanie tańsza niż odżywianie obejmujące takie grupy produktów jak ryby, nabiał, oleje, orzechy, nasiona czy inne produkty jakich nie jadamy podczas detoksu. Nie wiem jak jest za granicą, więc jeśli nie mieszkasz w Polsce weź pod uwagę to, że naszym pożywieniem podczas detoksu będą warzywa i tylko niektóre owoce, a dodatkiem zioła i przyprawy naturalne.
Czy w trakcie oczyszczania mogę pracować i uprawiać sport?
Tak, prawie wszyscy pracują podczas detoksu. W trakcie oczyszczania może pojawić się osłabienie i tzw. kryzys, zwłaszcza w pierwszych dniach programu. Termin wspólnego oczyszczania ustawiony jest w taki sposób, aby najtrudniejszy moment, kiedy organizm przechodzi na odżywianie endogenne, wypadł w weekend. To zapewni Ci maksimum komfortu. Warto też zastosować się do wskazówek jakie dostaniesz w programie i nie planować dodatkowej pracy w czasie detoksu, a raczej uporać się z zaległymi sprawami przed detoksem. Jeśli chodzi o uprawianie sportu to jest ono wskazane ponieważ sprzyja eliminacji toksyn. Być może trzeba będzie dostosować intensywność ruchu do swoich możliwości czyli nie forsować organizmu na siłę i nie starać się bić rekordów. Ale też nie rezygnować ze sportu.
Czy dużo czasu potrzeba na przygotowanie jedzenia?
To zależy od tego jaką wprawę masz w kuchni. Generalnie warzywa gotują się szybko, ale trzeba stanąć przy kuchni. Małe szanse są by można było podczas tego oczyszczania żywić się posiłkami oferowanymi w gastronomii. Natomiast, jak zwykle w trakcie takich programów, ja stawiam na uproszczenia. Po pierwsze – same potrawy są proste tak, aby każdy był w stanie je przygotować. Po drugie warto będzie gotować większe niż na jeden posiłek porcje, co znacznie usprawni kwestię gotowania. Nawet, kiedy nie lubisz jadać tego samego na 2 posiłki albo przez 2 dni z rzędu – wszystkie z gotowanych potraw (nie pieczonych) można będzie przechowywać nawet do kilku tygodni więc następnym razem będziesz mogła zjeść to samo dopiero po kilku dniach. Robienie takich zapasów dużo ułatwia i jest pomocne zwłaszcza dla osób pracujących.
Czy kiedy zechcę przejść oczyszczanie ponownie to muszę znowu zapłacić za dostęp do materiałów?
Opłata za dostęp do kursu jest opłatą abonamentową. W ramach opłaty uzyskujesz dostęp do materiałów na czas 6 miesięcy. Niektóre materiały – jak np. pliki pdf – będą do pobrania. Jeśli zechcesz skorzystać z dostępu do panelu kursu po upływie 6 miesięcy – będzie to wymagało ponownej opłaty (czyli zakupu dostępu przy kolejnej edycji wspólnego oczyszczania). Przy czym każdy kto  raz zrobił oczyszczanie otrzyma na maila kod rabatowy przed sprzedażą następnej edycji.

Ja w mediach