Beata Sokołowska

O ZDROWIU EMOCJI, UMYSŁU I CIAŁA

OCZYŚĆ ORGANIZM
W TYDZIEŃ
I POCZUJ SIĘ
ŚWIEŻO I ZDROWO

Termin kursu: opcja bez terminu (patrz niżej – cennik)

Oczyść organizm i naucz się…

Cały program trwa 12 dni: 3 dni przygotowanie 7 dni oczyszczanie + 2 dni zakończenie

Jak zregenerować energię i siły życiowe organizmu?

Jak wspomóc układ trawienny, wątrobę i nerki?

Co zrobić by poczuć się lepiej i odmłodzić organizm?

Jak utrzymać i wzmocnić efekty detoksu?

Jak poprawić wygląd skóry i dbać o prawidłową wagę?

Jak poprawić przyswajanie składników odżywczych?

O MNIE

Nazywam się Beata Sokołowska

• Po pierwsze i najważniejsze jestem dojrzałą kobietą i pierwsze pół wieku za mną.  

• Jestem autorką 2 bestsellerów: „Alkaliczny styl życia” i „Alkaliczny detoks„.

• Ponad 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy książek.

Ponad 6 tysięcy osób wzięło udział w organizowanych przeze mnie detoksach. W ciągu 3,5 roku ponad 300 osób zrobiło ze mną detoks specjalistyczny

• Moje wykształcenie to 11 lat studiów związanych z kompleksowym podejściem do zdrowia: 5 lat psychologii, studia podyplomowe coachingu zdrowia oraz AWF.

• Mam za sobą 20 lat doświadczeń w detoksie i zmianie (nawyków, stylu życia, przekonań i in.)

• Od ponad 5 lat prowadzę dla Was  bloga.

Dlaczego taki kurs?

W tym wideo powiem Ci w jaki sposób zorganizowany jest kurs. Dowiesz się także na co ukierunkowany jest ten program oczyszczania, dlaczego jest cenny jesienią, jakie korzyści, poza detoksykacją, wynikają ze składowych programu i dlaczego jest dla kobiet.

MOJE KSIĄŻKI

OCZYSZCZANIE  dla kobiet

CZYM JEST?

Prowadzi do usunięcia z organizmu szkodliwych substancji i toksyn

Jest jak „mycie” wnętrza ciała i zadbanie o równowagę pH

Wspiera samooczyszczanie przewodu pokarmowego i jelit

Wspomaga oczyszczanie krwi i narządów wewnętrznych

Wzmacnia krew, płuca, regeneruje wątrobę i nerki

Dodaje energii i wzmacnia odporność organizmu

Oczyszczanie ciała = oczyszczanie umysłu

Oczyszczanie to czas odpoczynku, regeneracji i relaksu dla ciała i umysłu.

W kursie otrzymasz:

Materiały

nagrania, pliki pdf, filmiki

Przepisy

listę zakupów i przykładowe menu

Wsparcie

w grupie na Facebooku zgodnie z cennikiem

Dostęp do

grupy na Facebooku zgodnie z cennikiem

Program obejmuje moduły:

1

Moduł 1 Zanim zaczniesz

W tym module nauczysz się jak podejść do oczyszczania aby przejść cały proces.
Wzmocnisz swoją osobistą motywację by Twoje oczyszczanie zakończyło się sukcesem.
Poznasz też listę produktów, które będą potrzebne na program.

2

Moduł 2 Przygotowanie ciała do oczyszczania

W tym module dowiesz się jak się przygotować. Z których produktów trzeba zrezygnować i co możesz jeść.
Przygotowanie będzie trwało 3 dni i jest to ostatni moment aby uzupełnić zapasy o potrzebne produkty.

3

Moduł 3 Warunki sprzyjające oczyszczaniu

W tym module poznasz co wspólnego z oczyszczaniem ma siła woli i jakie to ma znaczenie.
Dowiesz się jak zadbać o komfort, który będzie sprzyjał łagodnemu przejściu całego procesu detoksu i osiągnięciu maksimum efektów.

4

Moduł 4 Stałe elementy programu

W module dowiesz się jakie są stałe elementy programu oraz jakie jest ich znaczenie. Poznasz ich wartości i wpływ na organizm. Poznasz też dzienny harmonogram i jak go dostosować do swojego rytmu dnia. Oraz proste wytyczne dotyczące jadania i picia.

5

Moduł 5 Uzupełnienie programu

W tym module znajdziesz propozycję wzmacniania pozytywnego nastawienia i dodatkowe elementy, które pomogą Ci jeszcze lepiej zadbać o siebie w trakcie detoksu. Podsumuję wszystko proponując Ci codzienne rytuały. Znajdziesz również tutaj checklistę elementów programu.

6

Moduł 6 Przepisy

W tym module znajdziesz przepisy do wykorzystania.
Poznasz przykładowe menu i nauczysz się jak możesz je zmodyfikować aby było Ci najprościej (biorąc pod uwagę to, które produkty lubisz, co będzie Ci najłatwiej przygotować).

7

Moduł 7 Jak prawidłowo zakończyć oczyszczanie

W tym module nauczysz się zasad, zgodnie z którymi zakończysz oczyszczanie. Zakończenie będzie trwało 2 dni.
Dowiesz się w jakiej kolejności po oczyszczaniu włączać do diety inne grupy pokarmów.

8

Moduł 8 Co dalej?

W tym module dostaniesz wytyczne co dalej. Dowiesz się o możliwościach, które pomogą Ci utrzymać efekty, a nawet je wzmocnić.
Zalecenia będą proste, oparte o kilka zasad – tak, abyś mogła je z łatwością zastosować.

Cennik

Pakiet

197 zł

Z kursem zdrowe odżywianie w 21 dni. Dostęp 6 mies.

  • Udział w grupie

Standard

127 zł

 

  • Udział w grupie  Dostęp do materiałów na 6 miesięcy.

Plus

387 zł

  • Udział w grupie wsparcia na fb (określony termin)*

* Zawiera dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. Grupa służy wsparciu, codziennemu dzieleniu się doświadczeniami. Na grupie odpowiadam na Wasze pytania. Czasem w trakcie oczyszczania organizuję spotkanie live (jeśli wynika to z potrzeb).  Kupując wersję kursu STANDARD będziesz mieć możliwość później pokryć różnicę cenową (korzystając ze specjalnego kodu rabatowego) i w terminie kursu PLUS dołączyć do grupy.

Opinie o programie

Często zadawane pytania:

Nazwa kursu to tygodniowe oczyszczanie, a trwa on 12 dni - dlaczego?

Cały program trwa 12 dni – w tym jest 3 dni przygotowania, 7 dni oczyszczania i 2 dni zakończenia. Właściwe oczyszczanie trwa 7 dni. Ale przygotowanie już zapoczątkowuje detoks i jest nieodłączną jego częścią podobnie jak zakończenie. Dlatego termin kursu obejmuje fazę przygotowania, oczyszczania i zakończenia oczyszczania czyli łącznie 12 dni.

Dlaczego ten program oczyszczania jest dla kobiet?

Kobiecy organizm jest bardziej wymagający m.in. ze względu na pracę hormonów. Dodatkowo zasoby urodzeniowe kobiet wyczerpują się szybciej niż mężczyzn, a brak równowagi – kobiety często odczuwają mocniej. Ten program wzmacnia zasoby energii i uwzględnia to, czego potrzebuje organizm kobiety aby utrzymać równowagę. Ponadto ja sama jestem dojrzałą kobietą, która ma wiele doświadczeń z oczyszczaniem i dolegliwościami kobiecymi. Niektóre elementy programu (powiem, które) będziesz mogła stosować po zakończeniu oczyszczania, by dalej wzmacniać swój układ trawienny i energię życiową.

Na czym polega taki kurs online?
Kurs obejmuje kilka modułów tematycznych wymienionych w programie i koniecznych do efektywnego przejścia przez oczyszczanie. Po zakupie kursu na tydzień przed jego rozpoczęciem otrzymasz dostęp do wszystkich modułów. Aby z nich skorzystać wystarczy dostęp do internetu. W materiałach znajdują się pliki pdf, krótkie filmy i/lub nagrania. Krok po kroku będziesz wiedziała co na jakim etapie robić. Kurs obejmuje także przepisy na czas 7 dni oczyszczania, harmonogram, listę zakupów itp..

Kiedy mam się zapoznać z treścią modułów? Czy przed rozpoczęciem oczyszczania?
Nie.

Czy dam radę zrobić ten detoks?
Ten program jest do zrobienia dla każdego. No chyba, że całe dnie spędzasz w podróżach czy samochodzie. W materiałach dostajesz instrukcje, informacje na temat tego co jest Ci potrzebne, jak wygląda odżywianie, jaki jest harmonogram, stałe elementy dnia itd. Krótko mówiąc od tej strony wszystko jest jak podane na talerzu. Dodatkowo program oczyszczania ukierunkowany jest na regenerację Twoich zasobów i wzmacnianie Twojej energii. Więc programu mogłabyś nie dać rady zrobić tylko gdy nie wyobrażasz sobie aby zrobić zakupy, ugotować prostą potrawę czy normalnie się wyspać.

Co jeśli nie mam profilu na Facebooku i na czym polega wsparcie w grupie facebookowej?
Nie musisz uczestniczyć w grupie na Facebooku aby zrobić oczyszczanie. Materiały, które znajdziesz w kursie dadzą Ci wszystkie niezbędne informacje i instrukcje. Udział w grupie na Facebooku nie jest obowiązkowy i jest czymś ekstra. Bycie w grupie osób idących w podobnym kierunku zawsze jest wsparciem i dodatkową inspiracją. W grupie można również pytać (jeśli jakieś pytania się pojawią) i dzielić się wedle swoich potrzeb. Osobiście bardzo lubię energię takiej grupy i w trakcie kursu będę tam dla Ciebie dostępna codziennie. Jeśli nie masz profilu na FB bo nie chcesz być rozpoznawalna w mediach społecznościowych – możesz założyć profil pod pseudonimem i bez zdjęcia. Ale przypominam, że nie jest to obowiązkowe aby skorzystać z kursu.

Czy produkty na oczyszczanie są łatwo dostępne i jak pracochłonne jest gotowanie?
Produkty, z których będziemy korzystać są dostępne prawie w każdym sklepie spożywczym. Są to również niedrogie produkty jak np. warzywa i owoce krajowe, kasza gryczana niepalona, kasza jaglana, kilka rodzajów podanych herbatek ziołowych ekspresowych do robienia specjalnie ukierunkowanych mieszanek. Gotowanie jest bardzo mocno uproszczone. Dodatkowo niektóre składowe menu będą gotowane na zapas i przygotowywane z góry (dzień wcześniej). Każdy ma umiejętności aby przygotować zaproponowany posiłek. Nawet osoba, która nie ma w zwyczaju gotować. Niemniej jednak nikt tego za Ciebie nie zrobi. Jeśli masz zwyczaj jadać gotowe posiłki to musisz wiedzieć, że nie można kupić gotowych posiłków na oczyszczanie i trzeba znaleźć czas na ich przyrządzenie. Jest to jednak znacznie prostsze aniżeli w przypadku (być może znanego Ci) detoksu warzywno-owocowego.

Czy każda kobieta może zrobić to oczyszczanie?
Program oczyszczania w tej formie nie jest dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Mimo, że posiłki są lekkostrawne, a składniki odżywcze z nich dobrze przyswajalne to nie zawierają one produktów białkowych (np. roślin strączkowych czy ryb) potrzebnych kobietom w ciąży i mamom karmiącym. Wszystkie pozostałe kobiety powyżej 18 roku życia mogą wziąć udział w oczyszczaniu.

Jakich objawów mogę się spodziewać? Czy będę marzła lub czuła osłabienie bądź głód?
Cały program jest ukierunkowany wręcz na wzmacnianie Twojej energii.  Natura sporej części produktów, z których będziemy korzystać oraz sposobu ich przyrządzania jest ciepła. Dodatkowo można jeszcze wzmocnić ich rozgrzewający charakter przyprawami. W trakcie programu nie powinno pojawić się osłabienie, uczucie zimna ani głodu. Chwilowe pogorszenie samopoczucia może być związane z odstawieniem kawy. Może pojawić się także ból głowy. Jednak ewentualne pogorszenie samopoczucia powinno być krótkotrwałe i lekkie (nie tak jak podczas detoksu dietą warzywno-owocową opartą o odżywianie endogenne). Nie musisz się więc martwić o spadek formy.

Czy mogę przejść program w innym terminie?
Dostęp do kursu otrzymujesz na 6 miesięcy licząc od daty startu. Jeśli zatem termin oczyszczania Ci nie pasuje, możesz zrealizować go w dogodnym dla siebie terminie w trakcie tych 6 miesięcy. Moja aktywność na grupie na Facebooku ograniczona jest do terminu kursu, ale grupa zostaje. Myślę więc, że możesz także liczyć na wsparcie kobiet będących w grupie nawet po zakończeniu oficjalnego terminu kursu.

W jaki sposób mogę zapłacić za kurs i kiedy mogę go kupić?
Klikając na zakup kursu przejdziesz na stronę zamówienia i płatności elektronicznych (szybkie przelewy i płatności online z tpay.com). Jeśli mieszkasz poza Polską możesz dokonać płatności poprzez PayPal. Aby otrzymać informację mailem o rozpoczęciu sprzedaży kursu – zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem korzystając z przycisku na stronie.

Ja w mediach