Naładuj się energią

na wyjazdowych warsztatach zdrowia “alkaliczny styl życia przy zielonym stole”

Kolejny wyjazd i nasze 5 dni razem w pięknych Górach Izerskich. Dobre towarzystwo, czyste powietrze, niezwykła przyroda, wspaniała energia i piękna pora roku sprzyjają by “doładować akumulatory”, odnowić siły, zregenerować ciało.

Wyjazd łączy wiedzę teoretyczną i praktyczną. Będziemy rozmawiać o czterech najważniejszych krokach do zdrowia.

Będziemy gotować na warsztatach gotowania. Zobaczycie jak szybko i prosto można przyrządzić smaczny, urozmaicony posiłek z dostępnych i odżywczych produktów. Jak różne mogą być smaki. Jak można zrobić coś słodkiego i smacznego, a jednocześnie zdrowego.

Będziemy uczyć się także jak planować posiłki, jak wprowadzać zmiany w swojej kuchni i nawykach i jak nie popełniać błędów.

A oprócz tego będziemy też korzystać z pory roku i tego co oferuje nam okolica. Długie i krótsze wędrówki, oddychanie świeżym, czystym powietrzem, piękne uspokajające krajobrazy – to wszystko współgra z podniesieniem energii i odnowieniem sił na warsztatach zdrowia.

Będzie intensywnie i efektywnie.  Będzie też relaksująco i inspirująco. Czas spędzony wśród ludzi zmierzających w podobnym, prozdrowotnym kierunku jest bezcennym doświadczeniem.

Na pewno wyjedziesz:

  • z dawką pozytywnej energii
  • z nowymi umiejętnościami
  • z nowymi informacjami i wiedzą dotyczącą dbania o zdrowie, które mogą się bardzo przydać
  • z większą wiedzą na temat swojego organizmu
  • ze zrelaksowanym ciałem i umysłem

Będziemy mieszkać w przestronnych, wygodnych, jasnych apartamentach BioRezydencji. Apartamenty to połączone częścią wspólną najczęściej dwuosobowe pokoje. W części wspólnej miejsce do relaksu (salon), aneks kuchenny, łazienka.

Do naszej dyspozycji pozostanie też ładna sala do ćwiczeń i spotkań oraz przestronne patio na wspólną herbatę ziołową i rozmowy o tym, co ważne. Układ apartamentów sprzyja relaksowi i temu by czuć się swobodnie oraz odpocząć.

Atmosfera BioRezydencji jest niezwykle przyjemna, niespieszna, sprzyjająca wyciszeniu umysłu. Gospodarze życzliwi i mili.

W trakcie wyjazdu będziemy jedli smaczne posiłki sprzyjające odciążeniu i oczyszczeniu organizmu. Na terenie BioRezydencji znajduje się też kawiarnia.

Wyjazd będzie tym razem wyjątkowo kameralny. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Piszcie by zarezerwować miejsce na maila! alkalicznystylzycia@gmail.com lub skorzystajcie z poniższego formularza kontaktowego w tytule wiadomości wpisując WARSZTATY ŚWIERADÓW:


Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Twoja zgoda jest mi potrzebna abym mogła odpisać na Twój e-mail. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę.

Koszt wyjazdu 1180zł.

Rezerwacja związana jest z dokonaniem przedpłaty przelewem w wysokości 580zł (szczegóły zwrotnie w mailu).

alkalicznystylzycia@gmail.com

PROWADZĄCE

Beata Sokołowska – psycholog zdrowia, propagatorka zdrowego stylu życia, autorka książek “Alkaliczny styl życia” i “Alkaliczny detoks”, bloga www.alkalicznystylzycia.com oraz współautorka książki, która miała premierę wiosną tego roku “Alkaliczne gotowanie przy zielonym stole”.

Edyta Skorupska – promotor zdrowego odżywiania, specjalista psychodietetyki, pasjonatka pysznej zdrowej kuchni, współautorka książki “Alkaliczne gotowanie przy zielonym” stole i autorka bloga www.przyzielonymstole.blogspot.com

 

W PROGRAMIE:

warsztaty gotowania (wspólne zdrowe gotowanie z wykorzystaniem świeżych produktów sezonowych plus skrypt z przepisami)

łagodna relaksująca joga dla każdego, wspierająca procesy oczyszczania organizmu lub taniec*(by wzmocnić oraz zrelaksować ciało i umysł)

warsztaty/coaching/wykład dotyczące zmiany (jak wdrażać zdrowy styl życia we własne życie; jak przezwyciężyć trudności)

wykłady dotyczące stylu życia i 4 kroków do zdrowia

wędrówki plenerowe po pięknych okolicach Świeradowa (w tym, możliwy wjazd gondolą na górę na szlak z kilkugodzinnym plenerem – dla wytrwałych wejście na górę)

każdy dzień rozpoczniemy szklanką świeżego soku warzywnego a następnie marszem na świeżym powietrzu

* joga jest dla każdego, czy ktoś kiedykolwiek ćwiczył czy nie – ćwiczenia są dobrane w odpowiedni sposób, aby spełnić swoje zadanie dla ciała i aby każdy mógł z nich skorzystać. Opcjonalnie zamiast jogi – taniec dla każdego by pobudzić krążenie, przepływ limfy, rozluźnić ciało

 

Subskrybuj bloga i pobierz bezpłatny e-book "6 zasad dla szczupłej sylwetki"

Zapisując się na listę wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, której potrzebuję aby móc wysyłać do Ciebie maile. Więcej w Polityce Prywatności.

 

Moje książki w księgarni (duży rabat):