Beata Sokołowska

O ZDROWIU EMOCJI, UMYSŁU I CIAŁA

Warsztaty wyjazdowe 5 dni nauki i ładowania baterii

utworzone przez | 5 maja 2017 | ZDROWE CIAŁO | 0 komentarzy

Naładuj się energią

na wyjazdowych warsztatach zdrowia „alkaliczny styl życia przy zielonym stole”

Kolejny wyjazd i nasze 5 dni razem w pięknych Górach Izerskich. Dobre towarzystwo, czyste powietrze, niezwykła przyroda, wspaniała energia i piękna pora roku sprzyjają by „doładować akumulatory”, odnowić siły, zregenerować ciało.

Wyjazd łączy wiedzę teoretyczną i praktyczną. Będziemy rozmawiać o czterech najważniejszych krokach do zdrowia.

Będziemy gotować na warsztatach gotowania. Zobaczycie jak szybko i prosto można przyrządzić smaczny, urozmaicony posiłek z dostępnych i odżywczych produktów. Jak różne mogą być smaki. Jak można zrobić coś słodkiego i smacznego, a jednocześnie zdrowego.

Będziemy uczyć się także jak planować posiłki, jak wprowadzać zmiany w swojej kuchni i nawykach i jak nie popełniać błędów.

A oprócz tego będziemy też korzystać z pory roku i tego co oferuje nam okolica. Długie i krótsze wędrówki, oddychanie świeżym, czystym powietrzem, piękne uspokajające krajobrazy – to wszystko współgra z podniesieniem energii i odnowieniem sił na warsztatach zdrowia.

Będzie intensywnie i efektywnie.  Będzie też relaksująco i inspirująco. Czas spędzony wśród ludzi zmierzających w podobnym, prozdrowotnym kierunku jest bezcennym doświadczeniem.

Na pewno wyjedziesz:

  • z dawką pozytywnej energii
  • z nowymi umiejętnościami
  • z nowymi informacjami i wiedzą dotyczącą dbania o zdrowie, które mogą się bardzo przydać
  • z większą wiedzą na temat swojego organizmu
  • ze zrelaksowanym ciałem i umysłem

Będziemy mieszkać w przestronnych, wygodnych, jasnych apartamentach BioRezydencji. Apartamenty to połączone częścią wspólną najczęściej dwuosobowe pokoje. W części wspólnej miejsce do relaksu (salon), aneks kuchenny, łazienka.

Do naszej dyspozycji pozostanie też ładna sala do ćwiczeń i spotkań oraz przestronne patio na wspólną herbatę ziołową i rozmowy o tym, co ważne. Układ apartamentów sprzyja relaksowi i temu by czuć się swobodnie oraz odpocząć.

Atmosfera BioRezydencji jest niezwykle przyjemna, niespieszna, sprzyjająca wyciszeniu umysłu. Gospodarze życzliwi i mili.

W trakcie wyjazdu będziemy jedli smaczne posiłki sprzyjające odciążeniu i oczyszczeniu organizmu. Na terenie BioRezydencji znajduje się też kawiarnia.

Wyjazd będzie tym razem wyjątkowo kameralny. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Piszcie by zarezerwować miejsce na maila!

 

Koszt wyjazdu 1180zł.

Rezerwacja związana jest z dokonaniem przedpłaty przelewem w wysokości 580zł (szczegóły zwrotnie w mailu).

alkalicznystylzycia@gmail.com

PROWADZĄCE

Beata Sokołowska – psycholog zdrowia, propagatorka zdrowego stylu życia, autorka książek „Alkaliczny styl życia” i „Alkaliczny detoks”, bloga www.alkalicznystylzycia.com oraz współautorka książki, która miała premierę wiosną tego roku „Alkaliczne gotowanie przy zielonym stole”.

Edyta Skorupska – promotor zdrowego odżywiania, specjalista psychodietetyki, pasjonatka pysznej zdrowej kuchni, współautorka książki „Alkaliczne gotowanie przy zielonym” stole i autorka bloga www.przyzielonymstole.blogspot.com

 

W PROGRAMIE:

warsztaty gotowania (wspólne zdrowe gotowanie z wykorzystaniem świeżych produktów sezonowych plus skrypt z przepisami)

łagodna relaksująca joga dla każdego, wspierająca procesy oczyszczania organizmu lub taniec*(by wzmocnić oraz zrelaksować ciało i umysł)

warsztaty/coaching/wykład dotyczące zmiany (jak wdrażać zdrowy styl życia we własne życie; jak przezwyciężyć trudności)

wykłady dotyczące stylu życia i 4 kroków do zdrowia

wędrówki plenerowe po pięknych okolicach Świeradowa (w tym, możliwy wjazd gondolą na górę na szlak z kilkugodzinnym plenerem – dla wytrwałych wejście na górę)

każdy dzień rozpoczniemy szklanką świeżego soku warzywnego a następnie marszem na świeżym powietrzu

* joga jest dla każdego, czy ktoś kiedykolwiek ćwiczył czy nie – ćwiczenia są dobrane w odpowiedni sposób, aby spełnić swoje zadanie dla ciała i aby każdy mógł z nich skorzystać. Opcjonalnie zamiast jogi – taniec dla każdego by pobudzić krążenie, przepływ limfy, rozluźnić ciało

 

Ściąga zdrowych zakupów

Wygodna, w tabelkach – ułatwi Ci dbanie o różnorodność i równowagę kwasowo-zasadową. Na zdrowie <3

 

 

Moje książki teraz jako ebooki w formacie pdf:

 

 

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

Mam na imię Beata. Jestem psychologiem holistycznym i terapeutką. Pasjonuję się zdrowym, świadomym życiem i rozwojem wewnętrznym i duchowym. A szczególnie zmianą emocji, przekonań i świadomości. Piszę o tym, co pomogło mi uwolnić ograniczenia, pokochać siebie, odzyskać sens i równowagę w życiu. Wierzę, że to pomoże też Tobie. Czytaj dalej moją historię

psycholog online
Kup przewodnik o oczyszczaniu