Ale się cieszę :). Choć książka ma oficjalną premierę 30 marca już ruszyła sprzedaż przedpremierowa, dzięki której książka w dniu swojej premiery może być już u Was:
Cieszy mnie to jeszcze bardziej, kiedy przypomnę sobie jak wiele osób czeka na tę książkę i także dlatego, że właśnie niedługo, bo wiosną, będzie fantastyczny moment na to by zrobić porządki w swoim ciele.
Kto zdążył mnie poznać zapewne wie, że temat detoksu to temat, który wzbudza we mnie emocje. Ogromna pasja, poparta wieloletnią praktyką.  Coś co polecam zawsze i prawie każdemu.
Książkę pisałam tak, by była ona przede wszystkim praktyczna, ale też jednocześnie wyjaśniała fizjologię funkcjonowania naszego organizmu w odniesieniu do detoksu.
Starałam się odpowiedzieć w niej na pytania, które niejednokrotnie pojawiają się kiedy robimy detoks. Sama przecież też kiedyś takie miałam, ale również dostawałam od Was, w wielu mailach lub podczas prowadzonych detoksów.
Intencja była jedna – wyjaśnić wszystko tak, dać w pewnym sensie „gotowca” by nie było wątpliwości kiedy, jak i co zrobić aby detoks był optymalny i po prostu do zrobienia dla każdego, kto zechce oczyścić swój organizm z toksyn.
Teraz będę czekała aż książka wyjdzie z drukarni, trafi w Wasze ręce i dostanę od Was pierwsze opinie.
To będzie moment dla mnie najważniejszy!!.
Mam też nadzieję, a nawet wierzę, że książka ułatwi Wam przeprowadzenie detoksu. W końcu przede wszystkim jestem praktykiem, co ułatwia mi spojrzenie od strony praktycznej. Zawarłam w niej nawet menu wraz z przepisami. Ponadto do wyboru są różne formy, znane mi, polecane, praktykowane przeze mnie, skuteczne! – tak by każdy mógł wybrać tę na miarę swoich możliwości i potrzeb.

W treści między innymi:

– fizjologia naszego organizmu w kontekście detoksu
– jak się przygotować i jak prawidłowo zakończyć detoks
– menu na detoks wraz z przepisami kulinarnymi
– optymalny harmonogram dnia na detoks i przygotowanie
– odżywianie przed detoksem

– elementy detoksu, o które trzeba zadbać by zoptymalizować efekty

– 4 rodzaje detoksu – każdy znajdzie ten najbardziej odpowiedni dla siebie
– co zrobić by wzmocnić efekty kuracji po detoksie
– odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania
– zioła sprzyjające oczyszczaniu
– żywność sprzyjająca oczyszczaniu
– dodatkowe przepisy wspomagające oczyszczanie
– doświadczenia z detoksów (cytaty)

 

i inne….
 

Subskrybuj bloga by dostawać powiadomienia o najnowszych wpisach i wydarzeniach na swój email..